درباره ما

شرکت نیرونوین شرکت نیرونوین در سال 1379 تاسیس گردیده است و وارد کننده و توزیع کننده محصولات شرکت های Omron , Yaskawa و ESA می باشد و پروژه های اتوماسیون و مانیتورینگ صنعتی و همچنین رباتیک را با نهایت قدرت و دانش روز افزون به سرانجام می رساند .

اين شرکت با کمک کارشناسان مجرب و متخصصين داخلی و نيز با استفاده از تکنولوژی شرکت های معتبر بين المللی و تجربيات بدست آمده از پروژه های اجرا شده توسط کارشناسان واحد پروژه ، توانست در مدت کوتاهی با ارائه مناسبترين راهکارها در بهبود صنعت کشور ، به جايگاه ويژه ای در ميان فعالان اتوماسيون صنعتی دست يابد.

اکنون شرکت نيرو نوين با برخورداری از متخصصان و کارشناسان مجرب در عرصه های مختلف فروش ، آموزش ، پروژه و تعمیرات تخصصی می تواند پاسخگوی مناسبی برای نيازهای صنعتی کشور باشد. اميد است با عنايت پروردگار و همکاری و همياری شما سروران گرامی ، بيش از پيش در خدمتگذاری به صنعت کشور گام برداريم.

شرکت نیرو نوین تا به حال موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی به قرار زیر شده است .

گواهینامه آموزشی "مدیریت" آکادمی CCPL

گواهینامه آموزشی "مشتری مداری" آکادمی ISC

گواهینامه آموزشی "اعتبار" آکادمیIQS

گواهینامه آموزشی از انجمن توسعه و بهبود کیفیت صنایع ایران

مفتخریم که در طول این سالها ، با مشتریان بسیاری همکاری داشته ایم و خدمات مختلف از جمله فروش تجهیزات ، انجام پروژه ، تعمیرات تخصصی ، آموزش دوره های اتوماسیون صنعتی و ... را به این عزیزان ارائه داده ایم . این مشتریان شامل شرکتهای دولتی و غیر دولتی ، دانشگاه ها و مراکز علمی ،شرکت های تابلوساز ، مهندسین صنعت اتوماسیون و همکاران گرامی در صنعت برق می باشند. در زیر، نام برخی از این مشتریان را مشاهده می فرمایید.

                                         

                                       

معرفی واحدهای مختلف شرکت نیرونوین

واحد تولید

واحد تولید شرکت نیرو نوین دارای توانایی تولید مقاومت از سری DEG بوده که دارای محفظه آلومینیومی با طراحی بسیار پیشرفته میباشد تا در دماهای بالا مقاومت را به سرعت خنک کرده و از سوختن آن جلو گیری کند . بیشتر کاربرد این مقاومت ها در صنعت آسانسور می باشد .

انواع مقاومتهای ترمزی :

۱- سری DEG : مقاومت هایی که دارای پوشش فلزی هستند و در باکس های گالوانیزه قرار دارند .

۲- سری DEZ : مقاومت هایی که دارای پوشش سیمانی بوده و بصورت سیم پیچی شده و با ترمینال ، در داخل محفظه گالوانیزه قرار دارد.

۳- سری BEG : مقاومت هایی که فولادی و تور دار هستند و دارای سیم مقاومت کروم آلومینیومی یا فولاد کرومیک بوده و در محفظه های گالوانیزه مشبک قرار دارند ( با ترمینال های اتصال )

۴- سری GWG : گونه دیگری از این مقاومت ها ست که در سیستم راه آهن و ترافیک کاربرد داشته و با نوارهای سوراخ سوراخ از جنس کرم نیکل ۸۰۲۰. (Nicr 8020 ) ساخته شده اند . که این نوع مقاومت بوسیله یک نوع سرامیک ایزوله شده است . این مقاومت بسیار محکم و در مقابل لرزش های ترافیکی مقاوم می باشد . این مقاومت ها در ارتباط با مبدل فرکانس بوده و کنترل آن به وسیله chopper می باشد . در زمانی که سیستم کنترل ، فرمان کاهش فرکانس ورودی موتور را اعلام می کند (به دلیل کاهش سرعت آن یا ترمز ) ، موتور به صورت ژنراتور در آمده و انرژی آزاد شده را در Braking Resistor ذخیره و سپس بصورت انرژی حرارتی نمایان می نماید .

مقاومت های تولیدی توسط شرکت نیرو نوین از سری DEG بوده ، دارای محفظه آلومینیومی با طراحی بسیار پیشرفته می باشند، تا در دماهای بالا مقاومت را به سرعت خنک کرده و از سوختن آن جلو گیری کنند ، از دیگر ویژگیهای منحصر بفرد این مقاومت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱- از بهترین نوع سیم برای مقاومت استفاده شده است.

۲- پوشش مقاومت ها آنادایز شده بوده ، تا در حرارتهای بالا تغییر رنگ ندهد.

۳- طراحی بصورتی می باشد که مقاومت به راحتی و در کمترین فاصله با تابلو نصب شوند.

۴- مقاومت های رنج های بالا مجهز به فن بوده تا سریع تر خنک شوند.

۵- این شرکت امکان تولید مقاومت در انواع مدل های DEG , DEZ , BEG , GWG ، توان ها و اهم های درخواستی کارفرما را دارد .

این محصول علاوه بر استفاده عمومی در بسیاری از صنایع ، به طور ویژه در صنعت آسانسور کارایی بسیار دارد.

واحد بازرگانی

فعاليت های اين واحد در زمينه واردات محصولات اتوماسیون صنعتی به پشتوانه تجارب چندین ساله این شرکت و بهره مندی از کادر حرفه ای ، جهت ارائه بهترين پيشنهاد مالی و فنی و همچنین تحويل به موقع کالا و پشتيبانی فنی می باشد .

واحد فروش و پشتیبانی

فروشگاه شرکت نیرو نوین مفتخر است که فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه تأمین تجهیزات و قطعات اتوماسیون صنعتی انجام دهد . این واحد با دسترسی به بازارهای جهانی قادر به ارائه کلیه تجهیزات اتوماسیون صنعتی از برند های معتبر و مطرح جهان می باشد .مشاوره فنی مشتریان قبل و بعد از فروش ، نصب و راه اندازی تجهیزات اتوماسیون صنعتی نیز بر عهده این واحد می باشد .

واحد پروژه

انجام پروژه های اتوماسيون و مانيتورينگ خطوط توليد کارخانجات بر عهده این واحد می باشد . واحد پروژه تاکنون با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص و با تجربه موفق به انجام بسیاری از پروژه های اتوماسیون صنعتی گردیده است که در صفحه پروژه های انجام شده می توانید برخی از آنها را مشاهده فرمایید.

واحد آموزش

برگزاری دوره های آموزشی اتوماسیون صنعتی شامل دوره آموزشی PLC ، HMI ، اینورتر و ... از وظایف این واحد است . جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا منوی آموزش و دوره های آموزشی را مشاهده فرمایید.